Author: x***7
Date:
Review: sản phẩm tuyệt vời
Màu sắc: màu đen
Price: 53.000₫
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| Chiều rộng | 4 cm |
| Chiều dài | 17 cm |
| SKU | sb25081805155857365 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 6161852 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: x***7
Date:
Review: sản phẩm tuyệt vời
Màu sắc: màu đen
Author: a***r
Date:
Review: exactly like pictures, 🥰🥰 satisfied ☑, hit the like if u find my comment useful 😘😘😘, بالزبط زي الصور عجبتني حطولي لايك ازا ساعدتكم 😘😘😘😘
Màu sắc: màu đen
Author: d***h
Date:
Review: This product embodies exceptional quality and innovation, boasting remarkable durability and efficiency. Its stylish design is matched by its versatile and intuitive functionality, making it a dependable choice for everyday use. I find its performance outstanding and its reliability unparalleled. From its seamless operation to its premium build, this product has proven itself to be both impressive and highly recommended.
Màu sắc: màu đen
Author: 9***3
Date:
Review: تجنن ناعمة و ما تخطط
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm